• 18007, м.Черкаси
  • вул. Хоменка 18/2
  • Пн.-Пт. 10:00-19:00
  • Сб.-Нд. Вихідний
logo

Григорян Аркадій
Володимирович

c-04
Григорян Аркадій  Володимирович
video

Григорян Аркадій Володимирович

Лікар психіатр, психотерапевт, гіпнотерапевт та засновник

Закінчив Вінницький національний медичний університет в 2006 році. Отримав нострифікацію медичного диплома на першому медичному факультеті Карлового університету в Празі (Чеська Республіка) в 2009 році. Післядипломна освіта в галузі психіатрії отримав на базі Національної медичної академії післядипломної освіти. Має великий досвід роботи в якості спеціаліста з розробки нових лікарських засобів в іноземних дослідницьких організаціях, працював в провідних лікувально-профілактичних установах нашої країни:

Головний військово-медичний клінічний госпіталь Міністерства Оборони України Київська міська клінічна психоневрологічна лікарня Ізраїльська клініка ЛІСОД.

Деякий час завідував відділенням підгострого жіночого психозу з ліжками для пацієнток з алкогольною та наркотичною залежністю і в чоловічому наркологічному відділенні Черкаської обласної психіатричної лікарні. З 2014 року головний лікар медичного центру гіпнозу і психотерапії "Консиліум" Є членом Асоціації психіатрів України, Європейської психіатричної мережі, Європейського товариства радіологів. Має сертифікат Належної клінічної практики (GCP). Постійно підвищує свій досвід як в Україні так і за кордоном. У 2013 р проходив стажування в клініці Святої Анни (Centre hospitalier Sainte-Anne) - провідному центрі психіатрії, наркології і нейронаук в Парижі, Франція.

© 2020. Всі права захищені. Сайт розроблений SFdevelop
doctor2
add