• 18007, м. Черкаси
  • вул. Хоменка 18/2
  • Пн.-Пт. 10:00-19:00
  • Сб.-Нд. Вихідний
logo

Про Нейроклініку

c-06

Лікар психіатр, психотерапевт, гіпнотерапевт та засновник Григорян Аркадій Володимирович

Мене звати Григоріан Аркадій Володимирович. Я Лікар психіатр, психотерапевт, гіпнотерапевт та засновник Нейроклініки доктора Григоряна

"Нейроклініка доктора Григоряна "створена створена для "проблемних" або "важких" пацієнтів, які ходять по зачарованому колу лікарів-терапевтів, психіатрів, неврологів, урологів, гінекологів і цілителів ("знахарів", "магів", "екстрасенсів") не отримуючи дієвої допомоги і несучи при цьому значні емоційні та матеріальні витрати. У нашій клініці Ви отримаєте комплексний, індивідуальний підхід до лікування і профілактики, стресів, нервових і психосоматичних розладів.

По закінченню медінституту я не отримав бажану спеціалізацію з психіатрії, і тому мій шлях як фахівця був тернистий. Моя первинна медична спеціалізація була по діагностичної радіології, і навіть в такій далекій від психіатрії спеціальності як комп'ютерна томографія я шукав і знаходив відмінності в поведінці пацієнтів. У різний час я працював науковим співробітником в сфері генетики та молекулярної біології а також клінічних досліджень нових препаратів в психіатрії. Отримавши спеціалізацію з психіатрії я почав свою роботу в хронічному відділенні з пацієнтами яким вже важко допомогти, потім, у міру збільшення свого клінічного досвіду, я підбирався все ближче і ближче до пацієнтів з недавно що виникли психічним розладом, вивчаючи причини його виникнення, і в підсумку відкрив свою приватну практику для людей з прикордонними розладами і неврозами, де потрібен особливий підхід і використання у своїй діяльності гипнотерапии, і інших екзотичних методів лікування.

Несподівано для мене, в один день весь мій досвід трансформувався в гнучкий, але потужний метод короткострокового лікування психосоматичних розладів, який був запатентований як Спосіб лікування психосоматичних розладів по А. В. Григорян. Велика кількість однотипних випадків у різних пацієнтів дозволило мені відкрити, що виникнення психосоматичних розладів відбувається по одній і тій же схемі.

Клініка лікує всі види невротичних розладів, шкідливих звичок, зайвої ваги і сексуальних розладів. Спектр застосовуваних методик включає в себе медикаментозну терапію сучасними або фітопрепаратами з доведеною ефективністю, мікрополярізаціі головного мозку, сенсорну деривації (флоатинг), когнітивно-поведінкову психотерапію, сеанси гіпнотерапії за допомогою методу доктора Григоряна.

Спокій, врівноваженість і гарний настрій це головні ознаки здорового і щасливого людини. Тому метою діяльності приватної клініки неврозів доктора Григоряна є охорона психічного здоров'я і підвищення якості життя. З моменту заснування успішно проліковано сотні черкащан, жителів Черкаської області, а також м Києва та інших міст України Ми готові запропонувати повний комплекс сучасних, науково обгрунтованих психотерапевтичних послуг. У нас працюють як лікарі психіатри, психотерапевти, наркологи, сексологи, неврологи так і практичні психологи.

© 2020. Всі права захищені. Сайт розроблений SFdevelop
doctor2
add