• 18007, м. Черкаси
  • вул. Хоменка 18/2
  • Пн.-Пт. 10:00-19:00
  • Сб.-Нд. Вихідний
logo

Лікування СДВГ, гіперактивності

c-05

СИНДРОМ ДЕФІЦИТУ УВАГИ ТА ГІППЕРАКТИВНОСТІ (СДУГ)

Це розлад нервової системи, який характеризується труднощами в фіксації уваги, ізлішенй активності і імпульсивною поведінкою. Також часто зустрічається емоційна нестійкість. Симптоми виникають рано, до 12 річного віку і наявний більш ніж 6 місяців. СДУГ зустрічається в 5-7% дітей, причому у хлопчиків СДУГ зустрічається в 2 рази частіше ніж у дівчаток.


СИМПТОМИ СДУГ

були описані в медичній літературі в 18 столітті. Однак діагностика цього стану залишається суперечливою, тому для опису даного стану можуть використовуватися діагнози мінімальна мозкова дисфункція, гіперкінетічесое розлад і т.д.

СДУГ пов'язано з функціональними порушеннями обміну нейромедіаторів - дофаміну і норадреналіну в головному мозку. Дофамін і норадреналін виникають в глубакіх структурах мозку такі як вентральна область покришки і блакитне пляма звідки поширюються в різні області мозку і управляють процесами обробки інформації. У дітей з СДУГ спостерігається зменшення в обсязі лівій лобовій і потиличної головного мозку. Обсяги базальних ядер головного мозку також менше ніж у здорових дітей.
ЛІКУВАННЯ СДУГ

в нашій клініці відбувається переважно за допомогою концепції "нейротерапии" проф. Кропотова, яка виключає застосування медикаментозних стредств.

  •  На початку дитині проводиться кількісна електроенцефалографія на 32 канальному енцефалогафе фірми Mitsar (якщо дозволяє стан дитини), потім на енцефалограмі за допомогою сучасного програмного забезпечення BrainMaster фірми Applied Neuroscience, США. Лікар знаходить змінені ритми головного мозку, їх локалізацію, для того що б знати куди розташовувати електроди.
  • Для корекції змінених ритмів головного мозку застосовується транскраніальна мікрополярізаціі і транскраніальна магнітна стимуляція на апараті MagPro R30 фірми MagVenture, Данія. Курс лікування становить 10-20 сеансів. Перерва між курсами від 3 до 12 місяців в залежності від ефекту і стану дитини.
  •  У 40% випадків Ви можете відчути ефект стимуляції на поведінку дитини вже після першого сеансу. Дитина стає спокійніше, може заснути під час процедури.
  • Якщо ви вже лікуєтеся і проходите курс лікування медикаментами Ви можете записатися на додатковий курс мікрополярізаціі або транскраніальної магнітної стимуляції без консультації нашого фахівця.


ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ:

(093) 911-10-33

(097) 911-10-33

(099) 911-10-33

Відповіді на поставлені запитання

Задайте власне запитання

{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
© 2020. Всі права захищені. Сайт розроблений SFdevelop
doctor2
add