• 18007, м. Черкаси
 • вул. Хоменка 18/2
 • Пн.-Пт. 10:00-19:00
 • Сб.-Нд. Вихідний
logo

Кодування від алкоголізму

c-05

КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

Це різні методи лікування алкоголізму, які спрямовані на швидке запобігання тяги до алкогольних напоїв і негативне сприйняття алкогольних напоїв, заборона на їх вживання.

Залежно від методу кодування, індивідуальні особливості пацієнта, кодування може відбуватися на психічному рівні - за допомогою гіпнотичних технік, на фізіологічному рівні - за допомогою впливу на нервову систему, і на біохімічному рівні - за допомогою впливу на молекули, які беруть участь в обмінних процесах людського організму. Проводити кодування з метою лікування від алкоголізму необхідно тільки після повного очищення організму від продуктів розпаду алкоголю.
Показання для кодування від алкоголізму:

 •  Діагностоване розлад поведінки через вживання алкоголю.
 •  Відсутність похмілля і здатність утримаються від вживання алкоголю протягом 2-3 днів. (Якщо є похмільний синдром необхідно пройти детоксикацію організму).
 • Бажання кинути пити (Апаратне кодування можна проводити за згодою пацієнта, але без сильного бажання кинути пити).

ПЕРЕВАГИ КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

 •     Швидке зняття тяги і прагнення вжити алкоголь.
 •     Після кодування люди перестають пити повністю протягом обумовленого терміну, іноді протягом усього життя.
 •     Анонімне лікування яке проводиться швидко, не вимагає госпіталізації.
 •     Психотерапевтичний вплив благотворно діє на психіку і нервову систему.
 •     Ефективне лікування з швидким результатом.

Протипоказання

 •     Психічні розлади в стадії загострення
 •     Хронічні захворювання в стадії загострення
 •     Гострий гепатит, цироз і інші захворювання печінки
 •     Епілепсія і судомні напади будь-якої етіології

ШКІДЛИВО ЧИ КОДИРОВАНИЕ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ?

В результаті тривалого зловживання алкоголем, виникає відчуття злиття психіки людини який страждає на алкоголізм і образами, діями, які пов'язані з алкоголем. При цьому кодування возпрінімается як своєрідне вторгнення в особистість алкоголіка, в його "секретну кімнату" алкогольного сп'яніння, куди він біжить в спробі врятуватися від реальності. Насправді ця "особистість" вже давно змінена і стала "залежною особистістю" і не є тією, ким була спочатку при народженні. Тому алкоголіки поширюють і підтримують міфи про те, що кодування не допомагає, що це шкодить мозку, нервової системи, потенції, випікання і т.д. Тільки для того що б довше залишені в личинці залежної особистості, алкоголіки придумують різні відмовки. Єдиний аргумент проти лікування алкоголізму за допомогою кодування це просить слова "я не хочу". Якщо людина не готова в заходам щодо зменшення кількості випитого, до лікування алкоголізму - його не потрібно змушувати, бути з ним жорстким і рішучим, що не поддаватся на маніпуляції.


ВИДИ КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ В НЕЙРОКЛІНІЦІ ДОКТОРА ГРИГОРЯНА, м.Черкаси

 •     гіпнотичне кодування
 •     апаратне кодування
 •     хімічне кодування


КОДИРОВАНИЕ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ В стані гіпнозу

Кодування в стані гіпнозу це елітний спосіб позбавлення від алкогольної залежності. Лікування алкоголізму за допомогою гіпнотичного кодування відбувається наступним чином: пацієнт занурюється в стан гіпнозу досвідченим лікарем гіпнотерапевтом. Глибина гіпнозу при цьому виді кодування така, що людина все бачить і чує але не може поворухнути ні рукою ні ногою. При цьому голос гіпнотерапевта, як ніби-то звучить у нього в голові. У такому стані відбувається навіювання на тверезий спосіб життя, відновлюється природна втрачених реакція відрази до алкоголю. Кодування від алкоголізму таким способом триває 1 годину. При цьому в стані гіпнозу поліпшуються обмінні процеси, відновлюється печінку, серцево-судинна і нервова система. При бажанні пацієнта, кодування від алкоголізму за допомогою гіпнозу можна провести протягом 2-3 годин для більш сильного ефекту.

    Кодування по Довженко - метод, відомий ще з часів СРСР, добре працює при груповому лікуванні. Також існує багато модифікацій даного методу, в якому відразу до алкоголю в процесі кодування підкріплюють пропусканням імпульсу напруги на шиї, сбризгіванія анестетиком в ротовій порожнині, переляку внаслідок сильного звуку, спалахів світла за допомогою стробоскопа, прослуховуванням розслаблюючій музики. Дані методи морально застаріли, вони грунтуються на дешевих спецефектах і в нашій клініці не використовуються.


Апаратне КОДИРОВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

Виконується за допомогою приладу для транскраніальної магнітної стимуляції MagPro R20 фірми MagVenture, Данія. Шляхом впливу на мозок сильного імпульсного магнітного поля відбувається зміни активності мозкових клітин (нейронів). За допомогою ритмічної стимуляції відбувається підвищення частоти роботи мозку, изчезает тяга до вживання алкоголю, поліпшується емоційний фон. Під час стимуляції через навушники передається формули в

Відповіді на поставлені запитання

Віктор
07/07/2021

Який мінімальний термін воздержания перед началом лікування?

min-doctor
Григорян Аркадій Володимирович
08/07/2021

Дякуємо за Ваше запитання. Для кодування гіпнозом бажано 2-3 доби, для кодування апаратного бажано 1-2 доби

Олена
03/06/2021

Добрий день! 1) Яка вартість цих процедур? 2) Як можна записатись на прийом до лікаря? № Який ефект, якщо можна у %. Дякую!:)

min-doctor
Григорян Аркадій Володимирович
08/07/2021

Дякую за слушне запитання! На рахунок актуальної вартості зателефонуйте до адміністратора. На рахунок ефективності методик. Вони залежать від строку вживання алкоголю та ступеню розуміння проблеми у пацієнта. Наприклад, якщо родичі хочуть закодувати діда який п'є 30 років і вважає що це нормально - эфективність буде низька, хоча і в такому випадку ми можемо забрати тягу до алкоголю, але вибір пити/не пити робить сама людина. І навпаки, коли самостійно звертається молодий чоловік 30 років, який п'є пиво 3 рази на день - тут результат набагато кращій, навіть можна обійтися без гіпнозу. Можна вилікувати тільки того, хто хоче вилікуватися. На консультації ми даємо індивідуальний прогноз по ефективності лікування. Також на апаратну методику є гарантія - якщо протягом місяця іде зрив - ми перероблюємо повністю процедуру по гарантії.

Задайте власне запитання

{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
© 2020. Всі права захищені. Сайт розроблений SFdevelop
doctor2
add