• 18007, м. Черкаси
  • вул. Хоменка 18/2
  • Пн.-Пт. 10:00-19:00
  • Сб.-Нд. Вихідний
logo

Розладом аутистичного спектру (РАС)

c-05

Діти з аутизмом бачать світ по-іншому, не люблять контактувати з суспільством, мають «дивацтва» в поведінці і порушення мови.

Батьки і вихователі часто приймають їх за обдарованих дітей зі своїми особливостями, але лікарі вже давно визначили їхній діагноз - «розлад аутистичного спектру».

ЩО ТАКЕ РОЗЛАД АУТИЧНОГО СПЕКТРУ?

Розлад аутистичного спектру (РАС) - це розлад нервової системи, що характеризується дефіцитом в соціальних взаємодіях і комунікацією з наявністю повторюваних дій.

Діти з розладом аутистичного спектра не цікавляться спілкуванням з людьми, погано їх розуміють, люблять дотримуватися різних ритуалів, схильні до повторюваних рухів тіла, можуть мати мовні проблеми і затримки в інтелектуальному розвитку. Різні симптоми призводять до значного погіршення у багатьох областях адаптивного функціонування.

Одночасно з цим, діти з РАС часто мають і безліч сильних сторін: посидючість, увага до деталей, хороша зорова і механічна пам'ять, схильність до одноманітної роботи, що може бути корисно в деяких професіях.

У здорових дітей при когнітивної навантаженні в порівнянні з фоном спектральна потужність швидких ритмів суттєво збільшується в лівій півкулі. У дітей з аутизмом виявлено переважно правосторонній переважання спектральної потужності альфа діапазону як у фоновому режимі, так і при когнітивної навантаженні. При ранньому дитячому аутизмі спектральна потужність гамма ритму в фоні має більш високі значення, ніж в нормі, і не змінюється при когнітивної навантаженні.

Саме ці показники фахівець в нашій клініці зможе визначити і використовувати, як для діагностики так і для лікування такого розладу.

Наша клініка дозволяє батькам дітей з особливостями розвитку, які наполегливо шукають способи зрозуміти і допомогти своїй дитині, можливість проконсультуватися з фахівцем, отримати вірний і максимально точний діагноз. І найголовніше - ефективне лікування.

Відповіді на поставлені запитання

Задайте власне запитання

{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
© 2020. Всі права захищені. Сайт розроблений SFdevelop
doctor2
add