• 18007, м. Черкаси
  • вул. Хоменка 18/2
  • Пн.-Пт. 10:00-19:00
  • Сб.-Нд. Вихідний
logo

Реабілітація після інсульту

c-05

ТРАНСКРАНІАЛЬНА МАГНІТНА СТИМУЛЯЦІЯ, ЯК РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ІНСУЛЬТУ

Американські вчені провели метааналіз 29 публікацій і з'ясували, що неінвазивна мікрополярізаціі і магнітна стимуляція моторних зон кори головного мозку допомагає відновити роботу кінцівок після перенесеного інсульту.

Крім того, така стимуляція також може допомогти поліпшити моторні навички неосновної руки здорових людей. Стаття опублікована в журналі European Journal of Neurology.

Люди, які перенесли інсульт часто мають рухові розлади. І головним методом реабілітації зазвичай є гімнастика, вправи для дрібної моторики, масаж.

Дійсно, дуже часто грамотний план такої реабілітації в тандемі з бажанням і завзяттям пацієнта мають дуже хороші результати. Але є одне але. Ефективні такі методи лише в перші пів року.

Якщо ж ми говоримо про використання транскраніальної магнітної стимуляції в реабілітації після інсульту в підгострій або хронічній формі, то маємо на увазі стимуляцію кори великих півкуль мозку.

Сенсомоторні зони головного мозку, що відповідають за обробку рухів і відчуттів, розташовані в лобних частках навколо центральної борозни. Будучи частиною кори великих півкуль, ці зони досить легко стимулювати: причому неінвазивної - за допомогою транскраніальної магнітної стимуляції (ТМС) або ж мікрополярізаціі.

Нейроклініка доктора Григоряна пропонує послуги по комплексній реабілітації після інсульту за програмою "NEURO-15"

Щоб дізнатися докладніше натисніть тут

Відповіді на поставлені запитання

Задайте власне запитання

{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
{{ errors[0] }}
© 2020. Всі права захищені. Сайт розроблений SFdevelop
doctor2
add